extranet internet creator

Firma

Poznaj nas lepiej

Treść strony

O nas

Firma Extranet istnieje od 2002 roku. Od samego początku naszą dewizą jest kreowanie nowej jakości w projektowaniu oraz zarządzaniu stron internetowych. Wychodzimy z założenia, że rozumienie potrzeb naszych klientów jest kluczem do sukcesu. Wprowadzamy estetyczne rozwiązania projektowe począwszy od prostej identyfikacji wizualnej firmy, a skończywszy na bardziej zaawansowanych rozwiązaniach internetowych. Przygotowujemy kompleksowe projekty graficzne dla potrzeb małych, średnich i dużych firm jak również jednostek samorządu terytorialnego oraz dla Banków. Docieramy do tych, którzy chcą zmienić wizerunek swojej firmy na lepszy, bardziej oryginalny, nieszablonowy, nowoczesny. Pomagamy zrozumieć na czym polega korzystanie z nowoczesnych środków przekazu i wskazujemy odpowiednie rozwiązania dla każdej firmy, biorąc pod uwagę jej możliwości finansowe.

 

Jak działamy

Jesteśmy kreatywnym zespołem - łączy nas pasja oraz przekonanie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Kreowanie trendów, doświadczenie w branży, wysoki poziom bezpieczeństwa świadczonych usług, stała i stabilna współpraca z Partnerami, 24-godzinna obsługa to coś co nas wyróżnia. Oferowane przez nas oprogramowanie CMS jest naszym autorskim rozwiązaniem, opartym o nowoczesne technologie w pełni kompatybilnym z przyjętymi standardami. Innowacyjne rozwiązania technologiczne to jeden z naszych największych atutów.

Nasze zasady

W pracy kierujemy się przekonaniem, iż od firm tej branży można oczekiwać czegoś więcej niż tylko kreowania rzeczywistości. Uważamy, że u podstaw każdej nowej idei leży wyzwanie, by coś uczynić lepszym.

Dane firmy

extranet Joanna Paździerska
ul. Wielki Rów 40B
87-100 Toruń

e-mail: biuro@extranet.pl

NIP: 879-118-34-25
REGON: 871179250

Kontakt

Godziny pracy: poniedziałek-piątek w godz. 8:00-16:00

Napisz do nas

Zachęcamy do kontaktowania się z nami

Wszystkie treści serwisu będące przedmiotem praw autorskich, o ile nie jest to stwierdzone inaczej, są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0 Polska.