extranet internet creator

Zaufali nam

Wspieramy

Logowanie extranet

Zaufali nam

Aktualności

  • netadmin i bip.net w wersji 7.00 już dostępne

System netadmin i bip.net w wersji 7.00

Od dnia 28 września 2015 r. upubliczniamy najnowszą wersję systemu netadmin i bip.net o numerze 7.00.

  • Prezentacja wybranych realizacji

Prezentacja wybranych realizacji

Przedstawiamy Państwu krótką prezentację wybranych realizacji naszej firmy.

zobacz prezentację wybranych realizacji »

  • Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

W oparciu o rozwiązanie extranet.direct przygotowaliśmy dedykowane systemy dla Departamentu Spraw Społecznych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Przygotowane rozwiązania zapewniają obsługę projektów na którą składają się procesy składania wniosków o stypendia dla doktorantów oraz uczniów z województwa kujawsko-pomorskiego.

więcej o realizacji dla Urządu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego »

  • Apator Control

Apator Control Sp. z o.o.

Serwis internetowy oparty został o system netadmin. Założeniem projektu graficznego była prezentacja firmy jako profesjonalnego partnera handlowego, dysponującego wysokiej jakości produktami.

więcej o realizacji dla Apator Control Sp. z o.o. »

  • Powiat Łowicki

Powiat Łowicki

Serwis internetowy nawiązuje kolorystyką do tradycji regionu. Rozwiązanie "4 pory roku" uatrakcyjnia stronę poprzez zmianę wyglądu wraz ze zmieniającymi się porami.

więcej o realizacji dla Powiatu Łowickiego »

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

"3 pory dnia", "4 pory roku"

Moduł wizualizacyjny "3 pory dnia" oraz "4 pory roku" jest jednym z rewelacyjnych elementów wspierających wizualizację serwisów.
Może być wykorzystany we wdrożeniach systemu netadmin.

Jak to działa?

Przygotowywane są 3 (pory dnia) lub 4 (pory roku) wizualizacje serwisu. System automatycznie dba o to, by w danej porze przedstawić odwiedzającemu serwis daną wizualizację. W przypadku firmowego serwisu extranet internet creator, pory są następujące :

  • od godziny 6 do 10 rano przedstawiana jest wizualizacja poranka; jest to okres, gdy szykujemy się do pracy, spożywamy śniadanie, pijemy poranną kawę; hasło "live together" - jeden z elementów naszej filozofii - jest dobrze widoczne; korzystanie z naszych rozwiązań nie odbywa się przecież tylko w pracy - nasze serwisy, sklepy internetowe pracują dla naszych Klientów przez całą dobę
  • od godziny 10 do godziny 18 przedstawiana jest wizualizacja związana z pracą; wspomagana jest ona hasłem "work together" - to w tym właśnie okresie Klienci najczęściej kontaktują się z nami, to właśnie wtedy tworzymy rozwiązania, które zaspokajają ich oczekiwania
  • od godziny 18 do 6 rano serwis przybiera wizualizację nocną; jest to okres odpoczynku, regeneracji, ale można przecież też korzystać z naszych rozwiązań - wystarczy komputer i dostęp do internetu; hasło "live together" jest ponownie podkreśleniem naszej filozofii

W przypadku wizualizacji "4 pory roku" system dba automatycznie o zmianę wyglądu serwisu dla wiosny, lata, jesieni i zimy. Od wersji 6.47 systemu netadmin wprowadziliśmy możliwość samodzielnego dokonywania wyboru aktywnej wizualizacji.

Chciałbym by mój serwis był równie dynamiczny. Co muszę zrobić?

Wystarczy skontaktować się z naszym działem handlowym. Korzystając z platformy netadmin wystarczy zamówić zmianę wizualizacji serwisu. W innym przypadku, zapraszamy do rozmów wdrożeniowych. Jesteśmy przekonani, że przedstawione przez naszą firmę kompleksowe rozwiązanie nie tylko będzie oparte o nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalające na samodzielne zarządzanie informacjami, ale zapewni Państwu także możliwość wyróżnienia się spośród innych, konkurencyjnych serwisów internetowych.

skocz do góry strony

Ułatwienia dostępu        Przeczytaj oświadczenie o dostępności
zamknij
Rozmiar czcionki
Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.