extranet internet creator

Zaufali nam

Wspieramy

Logowanie extranet

Zaufali nam

Aktualności

  • netadmin i bip.net w wersji 7.00 już dostępne

System netadmin i bip.net w wersji 7.00

Od dnia 28 września 2015 r. upubliczniamy najnowszą wersję systemu netadmin i bip.net o numerze 7.00.

  • Prezentacja wybranych realizacji

Prezentacja wybranych realizacji

Przedstawiamy Państwu krótką prezentację wybranych realizacji naszej firmy.

zobacz prezentację wybranych realizacji »

  • Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

W oparciu o rozwiązanie extranet.direct przygotowaliśmy dedykowane systemy dla Departamentu Spraw Społecznych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Przygotowane rozwiązania zapewniają obsługę projektów na którą składają się procesy składania wniosków o stypendia dla doktorantów oraz uczniów z województwa kujawsko-pomorskiego.

więcej o realizacji dla Urządu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego »

  • Apator Control

Apator Control Sp. z o.o.

Serwis internetowy oparty został o system netadmin. Założeniem projektu graficznego była prezentacja firmy jako profesjonalnego partnera handlowego, dysponującego wysokiej jakości produktami.

więcej o realizacji dla Apator Control Sp. z o.o. »

  • Powiat Łowicki

Powiat Łowicki

Serwis internetowy nawiązuje kolorystyką do tradycji regionu. Rozwiązanie "4 pory roku" uatrakcyjnia stronę poprzez zmianę wyglądu wraz ze zmieniającymi się porami.

więcej o realizacji dla Powiatu Łowickiego »

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

netadmin w jednostkach publicznych

Na bazie naszego wieloletniego doświadczenia we współpracy z jednostkami publicznymi doskonale zdajemy sobie sprawę, że serwis internetowy jednostki publicznej musi spełniać dwie podstawowe funkcje: promującą region i informacyjną. Posiadając tę wiedzę niezwykle dużo pracy poświęcamy projektowi graficznemu tak, aby wizualizacja serwisu www była nienaganną wizytówka Urzędu oraz przyciągała do regionu turystów i inwestorów.

Dbając o cykliczne odświeżanie wyglądu strony www Urzędu wprowadziliśmy do naszej oferty moduły wizualizacyjne: 4 pory roku, 3 pory dnia oraz 3x3 – jedyne tej klasy rozwiązania na rynku. Atrakcyjny wygląd to nie wszystko! Dokładamy wszelkich starań, żeby treści prezentowane były w sposób uporządkowany i aby żaden internauta nie miał problemu ze znalezieniem interesujących go informacji.

Doceniając ogromną rolę internetu, doradzamy Klientom rozwiązania, które sprawią, że serwis www stanie się swoistą platformą do komunikacji z mieszkańcami.

Walory graficzne w połączeniu z fachowym doradztwem i stałą opieką techniczną, przyczyniły się do tego, że zaufały nam jednostki publiczne z wielu regionów Polski.

Wybrane, ostatnie wdrożenia

Urząd Miejski w Sulejówku

Nazwa klienta:

  • Urząd Miejski w Sulejówku

System:

  • netadmin, bip.net

Adresy internetowe:

Dodatkowe moduły standardowe:

  • audio, FAQ, banery

Moduły wizualizacyjne:

  • 4 pory roku

Uwagi dodatkowe:

Wygląd serwisu www Urzędu Miasta w Sulejówku automatycznie zmienia się w zależności od pory roku. Integracja z portalami społecznościowymi pozwala na udostępnienie informacji na profilu internauty. Układ menu pozwala na łatwe poruszanie się w serwisie, dzięki czemu internauci szybko docierają do interesujących ich treści.

wyświetl galerię w Cooliris

następna strona »

skocz do góry strony

Ułatwienia dostępu        Przeczytaj oświadczenie o dostępności
zamknij
Rozmiar czcionki
Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.