extranet internet creator

Zaufali nam

Wspieramy

Logowanie extranet

Zaufali nam

Aktualności

 • netadmin i bip.net w wersji 7.00 już dostępne

System netadmin i bip.net w wersji 7.00

Od dnia 28 września 2015 r. upubliczniamy najnowszą wersję systemu netadmin i bip.net o numerze 7.00.

 • Prezentacja wybranych realizacji

Prezentacja wybranych realizacji

Przedstawiamy Państwu krótką prezentację wybranych realizacji naszej firmy.

zobacz prezentację wybranych realizacji »

 • Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

W oparciu o rozwiązanie extranet.direct przygotowaliśmy dedykowane systemy dla Departamentu Spraw Społecznych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Przygotowane rozwiązania zapewniają obsługę projektów na którą składają się procesy składania wniosków o stypendia dla doktorantów oraz uczniów z województwa kujawsko-pomorskiego.

więcej o realizacji dla Urządu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego »

 • Apator Control

Apator Control Sp. z o.o.

Serwis internetowy oparty został o system netadmin. Założeniem projektu graficznego była prezentacja firmy jako profesjonalnego partnera handlowego, dysponującego wysokiej jakości produktami.

więcej o realizacji dla Apator Control Sp. z o.o. »

 • Powiat Łowicki

Powiat Łowicki

Serwis internetowy nawiązuje kolorystyką do tradycji regionu. Rozwiązanie "4 pory roku" uatrakcyjnia stronę poprzez zmianę wyglądu wraz ze zmieniającymi się porami.

więcej o realizacji dla Powiatu Łowickiego »

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

bip.net

BIP - Biuletyn Informacji Publicznej - urzędowy publikator teleinformatyczny powołany przez ustawę o dostępie do informacji publicznej (Dz.U. 2001 nr 112 poz. 1198 z późn. zm.).

Jednym z najważniejszych celów firmy extranet internet creator jest zapewnienie naszym Klientom poczucia bezpieczeństwa. W związku z tym proponujemy wdrożenie Państwu systemu bip.net, którego działanie i funkcjonalność spełnia wszystkie wymogi prawne (Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej - Dz.U. 2007 nr 10 poz. 68).

Bardzo istotną dla jednostek publicznych funkcją jest możliwość integracji serwisu internetowego z BIPem oraz BIPu z elektronicznym obiegiem dokumentów i modułem Stanu Załatwianych Spraw. Nie ma potrzeby wielokrotnego wprowadzania tej samej informacji do kilku systemów. Wystarczy zaczytać raz wprowadzone dane. Aktualizacja jest automatyczna i bezproblemowa!

Wybrane wdrożenia


 • Sąd Okręgowy w Toruniu

Sąd Okręgowy w Toruniu

Nazwa klienta:

 • Sąd Okręgowy w Toruniu

System:

 • bip.net (z dedykowanym projektem graficznym)

Adresy internetowe:

Dodatkowe moduły:

 • moduł zamówień publicznych

Moduły dedykowane:

 • integracja z e-wokandą

Uwagi dodatkowe:

Biuletyn Informacji Publicznej Sądu Okręgowego w Toruniu przygotowany jest w wersji z dedykowanym projektem graficznym. Celem wdrożenia jest połączenie BIP, uwzględniającego wszelkie wymogi ustawowe, z serwisem internetowym. O wyjątkowości tego rozwiązania stanowi stworzenie spójnych wizualnie BIP dla wszystkich Sądów z regionu. Każdy z nich posiada takie same projekty graficzne, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych oraz zaimplementowany moduł zamówień publicznych. Specjalnie dla Sądów wykonaliśmy integrację z e-wokandą tak, żeby Interesanci mogli odnaleźć w BIP informacje na temat bieżących spraw odbywających się w Sądzie. Całość ma zapewnić czytelny wygląd wprowadzonych treści,  łatwość odszukania informacji, które interesują internautów, dostępność treści dla wszystkich grup odbiorców (łącznie z osobami niepełnosprawnymi), a także spełnienie wszelkich wymogów ustawowych związanych z BIP.

 • Sąd Okręgowy w Toruniu

następna strona »

skocz do góry strony

Ułatwienia dostępu        Przeczytaj oświadczenie o dostępności
zamknij
Rozmiar czcionki
Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.