extranet internet creator

Menu dodatkowe

Zaufali nam

Wspieramy

Logowanie extranet

Zaufali nam

Aktualności

  • netadmin i bip.net w wersji 7.00 już dostępne

System netadmin i bip.net w wersji 7.00

Od dnia 28 września 2015 r. upubliczniamy najnowszą wersję systemu netadmin i bip.net o numerze 7.00.

  • Prezentacja wybranych realizacji

Prezentacja wybranych realizacji

Przedstawiamy Państwu krótką prezentację wybranych realizacji naszej firmy.

zobacz prezentację wybranych realizacji »

  • Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

W oparciu o rozwiązanie extranet.direct przygotowaliśmy dedykowane systemy dla Departamentu Spraw Społecznych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Przygotowane rozwiązania zapewniają obsługę projektów na którą składają się procesy składania wniosków o stypendia dla doktorantów oraz uczniów z województwa kujawsko-pomorskiego.

więcej o realizacji dla Urządu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego »

  • Apator Control

Apator Control Sp. z o.o.

Serwis internetowy oparty został o system netadmin. Założeniem projektu graficznego była prezentacja firmy jako profesjonalnego partnera handlowego, dysponującego wysokiej jakości produktami.

więcej o realizacji dla Apator Control Sp. z o.o. »

  • Powiat Łowicki

Powiat Łowicki

Serwis internetowy nawiązuje kolorystyką do tradycji regionu. Rozwiązanie "4 pory roku" uatrakcyjnia stronę poprzez zmianę wyglądu wraz ze zmieniającymi się porami.

więcej o realizacji dla Powiatu Łowickiego »

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

bip.net

"Biuletyn Informacji Publicznej to urzędowy publikator teleinformatyczny, składający się z ujednoliconego systemu stron w sieci informatycznej. BIP został stworzony w celu powszechnego udostępniania informacji publicznej."

Nasza firma realizuje założenia BIP w oparciu o system bip.net, który jest przygotowany na działanie w 100% zgodne z treścią Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej (Dz. U. Nr 10, poz. 68 z późn. zm.).

Bardzo ważnym aspektem działania systemu jest obsługa stanu załatwianych spraw oraz możliwość ich integracji z wiodącymi systemami elektronicznego obiegu dokumentów. Szczególnie polecamy rozwiązanie DocuSafe naszego Partnera – firmy COM-PAN. Nasza firma zapewnia także ciągły rozwój systemu, mający na celu dopasowywanie się do stosownych zmian w zakresie przepisów prawa, a także dotyczący ułatwień w pracy z systemem bip.net.

Firma extranet internet creator, jako jedna z niewielu, dostarcza w cenie obsługi kwartalne archiwa strony BIP - wersje off-line do przeglądania Biuletynu na komputerach bez dostępu do internetu. Nie bez znaczenia jest możliwość szybkiego przełączenia wizualizacji BIP na wersję żałobną. Istotną zaletą jest możliwość integracji systemu bip.net z serwisem internetowym pozwalająca na szybką wymianę, współdzielenie umieszczonych informacji zarówno w Biuletynie, jak i w serwisie internetowym.

W trosce o osoby niepełnosprawne bip.net może być zintegrowany z wiodącymi rozwiązaniami ułatwiającymi korzystanie z publikatora. Przykładem wartym wskazania jest możliwość używania „mówiącej przeglądarki”, zmiana wielkości czcionki oraz wykorzystanie dedykowanej wizualizacji o wysokim poziomie kontrastu.

Jesteśmy przekonani, że bip.net jest jednym z najlepszych rozwiązań oferowanych na naszym rynku. Potwierdzają to zarówno przeprowadzone kontrole, jak i opinie samych redaktorów.

Przygotowujemy i wdrażamy Biuletyny Informacji Publicznej zgodne z założeniami Rozporządzenia MSWiA w sprawie BIP

skocz do góry strony

Ułatwienia dostępu        Przeczytaj oświadczenie o dostępności
zamknij
Rozmiar czcionki
Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.