extranet internet creator

Zaufali nam

Wspieramy

Logowanie extranet

Zaufali nam

Aktualności

  • netadmin i bip.net w wersji 7.00 już dostępne

System netadmin i bip.net w wersji 7.00

Od dnia 28 września 2015 r. upubliczniamy najnowszą wersję systemu netadmin i bip.net o numerze 7.00.

  • Prezentacja wybranych realizacji

Prezentacja wybranych realizacji

Przedstawiamy Państwu krótką prezentację wybranych realizacji naszej firmy.

zobacz prezentację wybranych realizacji »

  • Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

W oparciu o rozwiązanie extranet.direct przygotowaliśmy dedykowane systemy dla Departamentu Spraw Społecznych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Przygotowane rozwiązania zapewniają obsługę projektów na którą składają się procesy składania wniosków o stypendia dla doktorantów oraz uczniów z województwa kujawsko-pomorskiego.

więcej o realizacji dla Urządu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego »

  • Apator Control

Apator Control Sp. z o.o.

Serwis internetowy oparty został o system netadmin. Założeniem projektu graficznego była prezentacja firmy jako profesjonalnego partnera handlowego, dysponującego wysokiej jakości produktami.

więcej o realizacji dla Apator Control Sp. z o.o. »

  • Powiat Łowicki

Powiat Łowicki

Serwis internetowy nawiązuje kolorystyką do tradycji regionu. Rozwiązanie "4 pory roku" uatrakcyjnia stronę poprzez zmianę wyglądu wraz ze zmieniającymi się porami.

więcej o realizacji dla Powiatu Łowickiego »

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

netadmin w firmach

Doskonała prezentacja firmy w internecie jest jednym z warunków jej sprawnego funkcjonowania i sukcesu na rynku. Tym założeniem kierujemy się w swoim działaniu wdrażając w firmach naszych Klientów nowoczesne serwisy internetowe. Dlatego najważniejszym naszym atutem jest gruntowne zbadanie potrzeb oraz  fachowe doradztwo w tym zakresie. Zmierzamy do tego, żeby pokazać Partnerowi w jaki sposób prezentować produkty na stronie www oraz dobieramy narzędzia, które będą wspomagać działania promocyjne i komunikację z ich klientami. Tworząc projekt graficzny mamy na celu ugruntowanie pozycji firmy na rynku i przedstawienie jej jako lidera w swojej branży oraz solidnego i rzetelnego partnera.
Firma extranet internet creator bardzo ceni sobie poczucie bezpieczeństwa naszych Partnerów, dlatego zapewniamy stałą opiekę techniczną i najwyższy poziom bezpieczeństwa świadczonych przez nas usług. Ponadto wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych Klientów jesteśmy gotowi do tworzenia rozwiązań dedykowanych według indywidualnych specyfikacji. Wszystko po to, by w pełni wykorzystać ogromną siłę internetu dla nowoczesnego i skutecznego biznesu.

 

następna strona »

skocz do góry strony

Ułatwienia dostępu        Przeczytaj oświadczenie o dostępności
zamknij
Rozmiar czcionki
Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.