extranet internet creator

Zaufali nam

Wspieramy

Logowanie extranet

Zaufali nam

Aktualności

  • netadmin i bip.net w wersji 7.00 już dostępne

System netadmin i bip.net w wersji 7.00

Od dnia 28 września 2015 r. upubliczniamy najnowszą wersję systemu netadmin i bip.net o numerze 7.00.

  • Prezentacja wybranych realizacji

Prezentacja wybranych realizacji

Przedstawiamy Państwu krótką prezentację wybranych realizacji naszej firmy.

zobacz prezentację wybranych realizacji »

  • Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

W oparciu o rozwiązanie extranet.direct przygotowaliśmy dedykowane systemy dla Departamentu Spraw Społecznych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Przygotowane rozwiązania zapewniają obsługę projektów na którą składają się procesy składania wniosków o stypendia dla doktorantów oraz uczniów z województwa kujawsko-pomorskiego.

więcej o realizacji dla Urządu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego »

  • Apator Control

Apator Control Sp. z o.o.

Serwis internetowy oparty został o system netadmin. Założeniem projektu graficznego była prezentacja firmy jako profesjonalnego partnera handlowego, dysponującego wysokiej jakości produktami.

więcej o realizacji dla Apator Control Sp. z o.o. »

  • Powiat Łowicki

Powiat Łowicki

Serwis internetowy nawiązuje kolorystyką do tradycji regionu. Rozwiązanie "4 pory roku" uatrakcyjnia stronę poprzez zmianę wyglądu wraz ze zmieniającymi się porami.

więcej o realizacji dla Powiatu Łowickiego »

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

Informacja - podstawowy atut firmy

Rzetelna i konkretna wiedza jest niezbędnym wyposażeniem każdej firmy. Tak więc u podstaw sprawnego jej funkcjonowania leży szybka wymiana informacji, jak również możliwość doskonałej prezentacji.

Internet z każdym dniem staje się niekwestionowanym liderem wśród mediów elektronicznych. Dlatego też bardzo ważna jest umiejętność poruszania się w tej swoistej "cyberprzestrzeni", by wraz z ciągłym rozwojem móc skutecznie konkurować.

Dlaczego extranet internet creator ?

Kreowanie trendów, doświadczenie w branży, wysoki poziom bezpieczeństwa świadczonych usług, stała i stabilna współpraca z Partnerami, 24-godzinna obsługa. Całe oferowane przez nas oprogramowanie jest w pełni naszym autorskim rozwiązaniem. Oparte o nowoczesne technologie jest w pełni kompatybilne z przyjętymi standardami rynkowymi. Innowacyjne rozwiązania technologiczne to jeden z naszych największych atutów.

Udowadniamy, iż od firm tej branży można oczekiwać czegoś więcej niż tylko kreowania rzeczywistości. Uważamy, iż u narodzin każdej nowej idei leży wyzwanie, by coś uczynić lepszym.

skocz do góry strony

Ułatwienia dostępu        Przeczytaj oświadczenie o dostępności
zamknij
Rozmiar czcionki
Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.