extranet internet creator

Zaufali nam

Wspieramy

Logowanie extranet

Zaufali nam

Aktualności

  • netadmin i bip.net w wersji 7.00 już dostępne

System netadmin i bip.net w wersji 7.00

Od dnia 28 września 2015 r. upubliczniamy najnowszą wersję systemu netadmin i bip.net o numerze 7.00.

  • Prezentacja wybranych realizacji

Prezentacja wybranych realizacji

Przedstawiamy Państwu krótką prezentację wybranych realizacji naszej firmy.

zobacz prezentację wybranych realizacji »

  • Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

W oparciu o rozwiązanie extranet.direct przygotowaliśmy dedykowane systemy dla Departamentu Spraw Społecznych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Przygotowane rozwiązania zapewniają obsługę projektów na którą składają się procesy składania wniosków o stypendia dla doktorantów oraz uczniów z województwa kujawsko-pomorskiego.

więcej o realizacji dla Urządu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego »

  • Apator Control

Apator Control Sp. z o.o.

Serwis internetowy oparty został o system netadmin. Założeniem projektu graficznego była prezentacja firmy jako profesjonalnego partnera handlowego, dysponującego wysokiej jakości produktami.

więcej o realizacji dla Apator Control Sp. z o.o. »

  • Powiat Łowicki

Powiat Łowicki

Serwis internetowy nawiązuje kolorystyką do tradycji regionu. Rozwiązanie "4 pory roku" uatrakcyjnia stronę poprzez zmianę wyglądu wraz ze zmieniającymi się porami.

więcej o realizacji dla Powiatu Łowickiego »

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

netadmin w bankach

Firma extranet internet creator jest jedną z wiodących firm na rynku tworzących serwisy internetowe dla banków spółdzielczych. Nasze realizacje wyróżnia indywidualne podejście do tworzenia projektów graficznych, co sprawia, że każdy z naszych Klientów może pochwalić się nietuzinkową i niepowtarzalną wizualizacją serwisu internetowego. Potwierdzeniem tego jest nagroda za najpiękniejszy serwis internetowy Banku Spółdzielczego przyznawana przez Instytut Bankowości Spółdzielczej dla naszego Klienta - Spółdzielczego Banku Ogrodniczego z Warszawy.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Partnerów, dbamy o rozwijanie funkcjonalności systemu netadmin. Specjalnie dla Banków stworzyliśmy moduły: kursy walut i kalkulator kredytowy z myślą o tym, żeby serwis internetowy był dla klientów tychże instytucji źródłem wiarygodnej wiedzy i nowoczesną platformą komunikacji z Bankiem. Zadbaliśmy przy tym o skuteczny przepływ informacji pomiędzy pracownikami Banków, tworząc dedykowane rozwiązanie – nowoczesny, rozbudowany w zależności od potrzeb intranet. Wszystkie nasze działania i zaangażowanie sprawiły, że obecnie firma extranet internet creator współpracuje z Bankami Spółdzielczymi z całej Polski i ku naszej dumie, ich grono systematycznie się powiększa.

Wybrane, ostatnie wdrożenia


Bank Spółdzielczy w Sierakowicach

Nazwa klienta:

  • Bank Spółdzielczy w Sierakowicach

System:

  • netadmin

Adresy internetowe:

Dodatkowe moduły standardowe:

  • kursy walut, kalkulator kredytowy, banery

Uwagi dodatkowe:

Serwis internetowy utrzymany jest w charakterystycznej dla Banków Spółdzielczych zielonej kolorystyce. Przygotowany projekt graficzny nadaje serwisu lekkości i nastawiony jest przede wszystkim na czytelność treści i ułatwienie klientowi odnalezienia interesującej go oferty. Ponadto zaimplementowane zostały udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, co świadczy o otwartości Banku i chęci dotarcia do wszystkich zainteresowanych osób. Zachęcamy do odwiedzin tego serwisu.

następna strona »

skocz do góry strony

Ułatwienia dostępu        Przeczytaj oświadczenie o dostępności
zamknij
Rozmiar czcionki
Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.